Zakłady bukmacherskie na mecz Polska - Kolumbia są różne. Czy lepiej postawić na under czy over?

Czy w meczu Polska   Kolumbia padnie wiele goli?Solą futbolu są bramki. W tym powiedzonku piłkarskim jest naprawdę bardzo dużo prawdy. Większość kibiców przychodzi na spotkania czy zasiada przed odbiornikami telewizyjnymi przede wszystkim po to, aby zobaczyć mecz z golami. Mało kto pasjonuje się „piłkarskimi szachami” czy potyczkami, gdzie Podbeskidzie Bielsko-Biała remisuje z Górnikiem Łęczna 0-0, a obie drużyny mają kłopot z wymienieniem 3 celnych podań na połowie rywala. Jak to będzie w spotkaniu Polska - Kolumbia? Czy fanatycy mogą liczyć na dużo trafień?

Polska ma istotne problemy w obronieWydaje się, że kurs na over 2,5 ma naprawdę bardzo duże szanse na powodzenie. W tym momencie wynosi on 2,40. Co ciekawe, od 25 grudnia poprzedniego roku kurs zmalał o 16 setnych. Nie jest to jednak pod żadnym pozorem przypadkowe. Trzeba powiem zwrócić uwagę na fakt, że bukmacherzy biorą pod uwagę różne czynniki. Jednym z nich jest to, że nasza defensywa zagra w tej potyczce w eksperymentalnym ustawieniu. Trzeba podkreślić, że Adam Nawałka od kilku spotkań gra taktyką z 3 defensorów. To ustawienie nie do końca uśmiecha się samym kadrowiczom. Ponadto trzeba zwrócić uwagę na fakt, że forma obrońców jest daleka od oczekiwanej. Na domiar złego kontuzji przed Mundialem doznał Kamil Glik. Obrońca z Monaco może wystąpić na tym turnieju, ale jego forma prawdopodobnie nie będzie optymalna.

Falcao postrachem rywali w meczu Polska   KolumbiaBuki doskonale natomiast zdają sobie sprawę, kto zagra w ofensywie rywali. A tacy piłkarze jak Radamel Falcao, James Rodriguez czy Juan Cuadrdo mogą rozmontować każdą defensywę świata. Jest to znacznie bardziej prawdopodobne, kiedy zobaczą naprzeciwko siebie Michała Pazdana, Jana Bednarka czy Thiago Cionka. Osobiście nic nie mamy do tych piłkarzy. Na przykład z filmików na „Łączy nas piłka” czy wywiadów z nimi można wywnioskować, że są to osoby naprawdę inteligentne i sympatyczne. Kłopot jest taki, że ich postawa na placu gry może odbiegać od wysokich standardów Mundialowych. Aby nie gloryfikować Kolumbii trzeba zwrócić uwagę na fakt, że defensywa tej reprezentacji nie jest najmocniejszym punktem. W bramce zagra rezerwowy bramkarz Arsenalu, a na środku obrony najprawdopodobniej niezbyt doświadczeni stoperzy. Podstawowy lewy obrońca doznał natomiast kontuzji przed Mundialem.

Nic więc dziwnego, że kibice, którzy lubią bramki mogą oczekiwać, że w spotkaniu Polska - Kolumbia ich nie zabraknie. Podobnie zresztą mecz Polska - Kolumbia typuje Betsite.pl, który postawił śmiały typ na zwycięstwo Kolumbii 2-1. Jakby nie patrzeć nadal jest to over 2.5, który jest w tym meczu bardzo realny.

Czy można się uzależnić od kasyna online?

Kasyno oszukuje?

W dzisiejszych czasach hazard jest łatwy i ogólnie dostępny. Na naszej stronie znajdują się tylko zaufane kasyna, jednak przestrzegamy przed nieuczciwymi.
czaszaplaty.pl - 2013-2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone