Uzależnienie od kasyn online

Uzależnienie od kasyn online jest bardzo niebezpieczne. Dość często można nawet zetknąć się ze stwierdzeniem, że jest to jedna z cywilizacyjnych chorób dwudziestego pierwszego stulecia. Chociaż nie występuje może na tak szeroko zakrojoną skale jak dla przykładu alkoholizm, nie oznacza to wcale, że można go lekceważyć. Liczba osób mających problem z hazardem systematycznie wzrasta z każdym jednym rokiem. W przypadku uzależnienia od hazardu działają bardzo podobne mechanizmy, co i przy innych zaburzeniach psychicznych tego rodzaju jak choćby przy wspominanym już wcześniej alkoholizmie.

W rzeczy samej można stwierdzić, iż istnieje grupa osób szczególnie predysponowanych do tego, aby popaść w szpony nałogu, nie mniej jednak liczyć się trzeba z tym, że może być to każdy. Patologiczny hazard najczęściej dopada tych ludzi, którzy mają poważny problem z poczuciem własnej wartości – jego korzeni szukać zaś należy w dzieciństwie, które trudno jednak zaliczyć do udanych.

Nadmierne wymagania ze strony, wieczne wbijanie w niespełnione przez nich samych ambicje, nieustanna krytyka, brak realnej pomocy i tym podobne – prędzej czy później to wszystko i tak zrobi swoje. Człowiek, dla którego kasyna online to problem czuje się kimś ważnym, kiedy gra – zwłaszcza wówczas, kiedy dopisuje mu szczęście. Ma świat swoich Marzen, do którego może uciec w każdej chwili, czuje się potrzebny, doceniany i ogólnie akceptowany przez otoczenie – i wcale rzecz jasna nie uważa, że ma z czymkolwiek problem, to dopiero przychodzi później.

Czy można się uzależnić od kasyna online?

Kasyno oszukuje?

W dzisiejszych czasach hazard jest łatwy i ogólnie dostępny. Na naszej stronie znajdują się tylko zaufane kasyna, jednak przestrzegamy przed nieuczciwymi.
czaszaplaty.pl - 2013-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone